Forumul cititorilor blogului SACCSIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul cititorilor blogului SACCSIV

Ortodoxie, Noua Ordine Mondiala, istorie


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

ce facem? dormim inca?

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1ce facem? dormim inca? Empty ce facem? dormim inca? Joi Mar 11, 2010 11:48 pm

carligeanu.andrei



si pana la urma ce facem? scriem doar pe blog comentam si mai zicem la doi 3 prieteni care mai rad si in hohote....fiindca ei nu vad pe nimeni drept exemplu....azi au venit ecumenistii la Sambata de sus la manastire....a fost vreun crestin pasnic cu vreo pancarda drept protesc antiecumenist in fata manastirii? macar atat a facut vreo cineva?...nu...unde sunt exemplele care trebuiesc date catre popor, ca sa isi trezeasca mintea si altii?....ce facem ramanem asa?..la stadiul de cititori de blog?...peste tot pe unde vreau sa ma angajez dau card de salar cu cip....mai nou si la posta a aparut card cu cip...mancarea s-a otravit legal...ecumenistii vin ca la ei acasa in biserica lor...AICI MA DOARE MAI TARE....ca vin ca la ei in biserica noastra...macar 1 daca statea in fata manastirii azi sa aiba scris pe el SUNT IMPOTRIVA ECUMENISMULUI! cand luteranii se plimba si spurca sfintele icoane!

2ce facem? dormim inca? Empty Re: ce facem? dormim inca? Vin Mar 12, 2010 7:59 pm

tutenes

tutenes

Andrei , luteranii si nici altii nu au cum sa spurce sfintele icoane .
Dar sa stii ca eu iti inteleg starea de spirit , nici mie nu-mi place lancezeala in care s-a scufundat biserica de ceva timp .
Au ajuns mirenii sa ia aitudine si sa protesteze , in timp ce clerul nu mai are curajul sa ridice glasul impotriva abaterilor ierarhiei si directiei gresite in care a luat-o societatea .
Cu exceptia a cativa parinti in majoritate batrani , si acestia de pe la manastiri .
Preotii de mir au o mare frica de a-si pierde locul de munca cred eu .

3ce facem? dormim inca? Empty Re: ce facem? dormim inca? Dum Mar 14, 2010 12:51 am

carligeanu.andrei



problema este ca nici mirenii nu iau masuri....nu vad unul suparat....toti stiu doar sa citeasca blogul si si sa comenteze...in rest....pauza...liniste

4ce facem? dormim inca? Empty Re: ce facem? dormim inca? Mar Mar 16, 2010 9:13 pm

tutenes

tutenes

Ei ,mai sunt mireni care iau atitudine .

5ce facem? dormim inca? Empty Re: ce facem? dormim inca? Mier Mar 17, 2010 3:25 pm

carligeanu.andrei



da ok, dar nu vreau sa vad numarati pe degete, vreau sa vad grupuri, mase....care se impotrivesc ecumenismului, ca deocamdata intra ecumenismul ca la el acasa

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum